MASKI PROFILOWANE, PRZYŁBICE BAWEŁNIANE – bezpieczeństwo jest Naszym wspólnym celem!

31 maj 2021 | Blog | 0 komentarzy

Maski profilowane i przyłbice bawełniane

Co Nas skłoniło do napisania tego artykułu?

Od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniło w konstrukcji Masek, ale też nie było takiej potrzeby. Dopiero Covid-19 zwrócił naszą uwagę i wymusił zmianę podejścia do konstrukcji Masek. Z powodu Covid-19 Maski powinniśmy nosić od kilku do kilkunastu godzin dziennie a trwa to już ponad rok. Być może ta sytuacja będzie wymuszała na Nas, że Maski będziemy nosili jeszcze przynajmniej kilka lat. Źle skonstruowana Maska MA NEGATYWNY WPŁYW NA NASZE ZDROWIE.

Maseczki ochronne

Naszym głównym celem przy budowaniu nowej konstrukcji Masek był człowiek, dla jego zdrowia i wygody stworzyliśmy nowe produkty o nazwie Maska Profilowane COSMOS oraz Przyłbica Bawełniana COSMOS.
Kto pierwszy w EUROPIE kupi naszą licencje na produkcje Przyłbic Bawełnianych COSMOS lub Masek Profilowanych COSMOS.

Luty/Marzec 2020 r. dramat Światowy rozpoczyna się epidemia Covid-19 o zasięgu naszej całej ludzkości. Dzisiaj już wiadomo ile ludzi zaraziło się na Świecie. Statystyki mówią, że liczba zakażonych to około 159 milionów, a zmarło z powodu epidemii 3.3 miliony. Żyjemy nadal w niepewności, co nas czeka w najbliższej przyszłości z powodu epidemii Covid-19 lub innej jej odmiany. Ponieważ żaden rząd na świecie, żaden mędrzec Świata nie wie jak rozwijać się będzie ta epidemia Covid-19. To od nas zależy ile będzie zakażeń i ile będzie zgonów. Nie ma wątpliwości, że to my zdecydujemy, w którą stronę skierujemy epidemię Covid-19 i czy potrafimy być zdyscyplinowani do stosowania najprostszych zasad DYSTANS – DEZYNFEKCJA – MASECZKA, bo „aby wymagać od innych wymagajmy od siebie”

Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Tematem artykułu:

1) ZDROWIE jeszcze raz ZDROWIE i WYGODA przy noszeniu Masek o odpowiedniej konstrukcji.
2) Kiedy nasza Firma „COSMOS” rozpoczęła produkcje Masek?
3) Dlaczego podjęliśmy decyzje o wyprodukowaniu Maski Profilowanej Sportowej COSMOS?
4) Jakie cel postawiliśmy sobie przy konstrukcji Maski Profilowanej COSMOS?
5) Jakich produktów używamy do produkcji Masek Profilowanych COSMOS i dlaczego?
6) Jak stworzyliśmy konstrukcje Maski, aby nie spadała z twarzy?
7) Jak stworzyliśmy wygodne warunki wdechu i wydechu (na 1 minutę średnio oddychamy od 12 do 16 razy)?

Marzec 2020 r. Nasza Firma „COSMOS” podejmuje decyzje o produkcji Masek. Szyjemy modele Masek takie same jak wszyscy na Świecie. Nikt się nie spodziewał, że będziemy musieli Maski nosić przynajmniej dwa lata a może dłużej. Po analizie rynku stwierdzamy, że nie ma wygodnych i praktycznych Masek dostosowanych do obecnej sytuacji noszenia ich przez cały dzień. Zwracamy uwagę, że prawie każda Maska ma konstrukcyjne wady. Największą wadą jest to, że wydychane powietrze skierowane jest na oczy, co powoduje wysuszanie gałek ocznych oraz możliwość ponownego zarażenia ich wydychanymi bakteriami. Maski spadają z twarzy, wilgotnieją a gumka uciska uszy – są niewygodne w noszeniu oraz szkodliwe dla zdrowia.

Dlatego w maju 2020 r. wprowadziliśmy do sprzedaży Maskę Profilowaną Sportową COSMOS własnej konstrukcji. Przeanalizowaliśmy jakich produktów użyć do produkcji Maski oraz jak zrobić jej konstrukcje, aby nie utrudniała nam oddychania, nie spadała z twarzy, oraz była wygodna w noszeniu.
Do produkcji Maski zastosowaliśmy bawełnę o gramaturze 170gr. posiadającą CERTYFIKAT, oraz certyfikowaną włókninę z Jonami Srebra o gramaturze 55 gr. Praca nad konstrukcją Maski trwała prawie dwa tygodnie. Przy jej produkcji szczególną uwagę zwróciliśmy na właściwą cyrkulację wydychanego powietrza oraz komfort jej noszenia. Zamiast gumy do uszów Maski zastosowaliśmy taśmę nieuciskową co jest idealnym rozwiązaniem. Poprzez stworzenie odpowiedniej konstrukcji Maski i użycie odpowiednich produktów do jej produkcji stworzyliśmy idealny produkt. Maski Profilowane zimą nie wilgotnieją i nie sztywnieją na mrozie a latem dają nam izolacje od ciepła.

Maseczki ochronne z bawełny

Maski Profilowane COSMOS dzięki stworzeniu odpowiedniej konstrukcji i zastosowaniu cyrkulacji powietrza bardzo mało wydzielają powietrza przy nosie. Ponieważ wydychane powietrze przy nosie jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia tzn: zaraża gałki oczne wydychanymi bakteriami, wysusza gałki oczne, wydychane przez nas bakterie ponownie osiadają na Masce i naszej twarzy. Dzięki zastosowaniu innej konstrukcji bardzo mała część powietrza wylatuje przy nosie, pozostała część wylatuje przy uszach oraz dołem.

Przy odpowiedniej konstrukcji Maski wydychamy powietrze na włókninę. Włóknina nie przepuszcza powietrza na zewnętrzną stronę maski co powoduje ocieplanie włókniny, która automatycznie wysusza zewnętrzną stronę maski zbudowanej z bawełny co powoduje, że nasze Maski profilowane zimą nie zamarzają. Latem nasza Maska daje luksus chłodu.

Przy projektowaniu konstrukcji Maski Sportowej Profilowanej COSMOS zastosowaliśmy Nasze nowatorskie rozwiązania co ma wpływ na doskonałość produktu. Jest to Nasz projekt autorski, dlatego nasze Maski Profilowane posiadają tyle zalet. Maski są produkowane dla dorosłych oraz dla dzieci z dowolną grafika według Państwa projektu graficznego. Maski Profilowane nie spadają z twarzy jak inne tego typu produkty, są bardzo wygodne w noszeniu, nie uciskają uszu. Zastrzegliśmy ten model Maski w EUIPO co opisujemy poniżej.

Stworzyliśmy jedną z najlepszych Masek Profilowanych COSMOS na Świecie dbając o zdrowie ludzi. Przy każdej zmianie konstrukcji Maska traci swoje wartości zdrowotne jak również wygodę noszenia, dlatego zapraszamy do kupna naszej licencji.

Maski profilowane COSMOS

Styczeń 2021 r. po zakończeniu projektu tworzenia idealnej Maski Profilowanej COSMOS przystąpiliśmy do nowego projektu na skalę Światową rewolucjonizując rynek Masek. Stawiamy sobie zadanie wyprodukowania idealnej Maski, która spełni kryteria zdrowia i wygody. Nazwa robocza produktu Przyłbica Bawełniana COSMOS. Prace nad konstrukcją Przyłbicy Bawełnianej COSMOS trwały miesiąc. Czy osiągnęliśmy postawiony sobie cel? My stwierdzamy, że tak ale czekamy na opinie Państwa. Dlatego prosimy o kontakt z Firmą „COSMOS” na mail [email protected] dla pierwszych dwudziestu osób czy Firm wyślemy do 4 szt. Przyłbic Bawełnianych COSMOS do testowania na nasz koszt, prosimy Państwa o maile i opinie o produkcie.

Jakie cele postawiliśmy sobie przy wdrożeniu nowego produktu o nazwie roboczej PRZYŁBICA BAWEŁNIANA COSMOS? Jak stworzyć Maskę, aby nie szkodziła naszemu zdrowiu ???

1) Jak stworzyć nową konstrukcje Maski, aby była wygodniejsza od Maski Profilowanej Sportowej COSMOS?
2) Jak zrobić konstrukcje Maski, aby powietrze wydychane przy nosie zablokować i puścić dołem?
3) Jak stworzyć wygodne warunki wdechu i wydechu powietrza (na 1 minutę średnio oddychamy od 12 do 16 razy), aby Maska była wygodna i praktyczna?
4) Jak stworzyć konstrukcje Maski, aby wydychane powietrze przez nas nie uciekało do góry na gałki oczne, które w ten sposób są wysuszane przez nasz wydech?
5) Jak stworzyć konstrukcje Maski, aby wydychane przez nas powietrze nie uciekało do góry na gałki oczne, które w ten sposób są ponownie zarażane naszymi bakteriami?
6) Jak stworzyć konstrukcje Maski, aby przy noszeniu Maski okulary nie parowały?
7) Jak stworzyć konstrukcje Maski, aby można byłą ją nosić wygodnie przez parę godzin bez uszczerbku na naszym zdrowiu?

Styczeń 2021 rozpoczynamy prace nad Przyłbicą Bawełnianą COSMOS.
Po miesiącu pracy nad konstrukcją Maski o nazwie roboczej Przyłbica Bawełniana COSMOS prace konstruktorskie zostały ukończone. Cel, jaki sobie postanowiliśmy osiągnęliśmy w 100%. Stworzyliśmy Maskę, w której prawie całość powietrza wydychanego puściliśmy dołem. Udało nam się to dzięki zastosowaniu nowej technologi konstrukcji przy produkcji Masek. Nową Maskę o innowacyjnej konstrukcji nazwaliśmy – Przyłbicą Bawełnianą COSMOS. Dzięki nowej konstrukcji Maskę nosi się wygodniej i nie jest uciążliwa przy noszeniu ponieważ nie spada z twarzy oraz nie uciska uszu. Z doborem tkanin nie było problemu, ponieważ zastosowaliśmy sprawdzone produkty te same co przy produkcji Maski Profilowanej COSMOS. Zastosowana tkanina i włóknina posiadają CERTYFIKATY.
Osiągnęliśmy wszystkie warunki techniczne i cele, jakie sobie postawiliśmy przy tworzeniu nowego produktu o nazwie Przyłbica Bawełniana COSMOS.
Przyłbica Bawełniana COSMOS nie wysusza gałek ocznych, nie zaraża bakteriami gałek ocznych. Powietrze wydychane nie wylatuje górą przy oczach dzięki czemu bakterie ponownie nie osiadają na twarzy i nie są ponownie wdychane do naszego organizmu.
Maska idealnie układa się na twarzy co powoduje luksus jej noszenia i swobodę oddychania. Dzięki zastosowaniu taśmy nieuciskowej zamiast gumek zlikwidowaliśmy problem uciskania uszu.

Przyłbica ochronna z bawełny

Zadanie, jakie Sobie postawiliśmy zostało wykonane w 100%. Wykonaliśmy najlepszą Maskę na Świecie o nazwie Przyłbica Bawełniana COSMOS. Przyłbice są produkowane dla dorosłych oraz dla dzieci z dowolną grafiką według Państwa projektu graficznego. Dzięki zaprojektowaniu konstrukcji o odpowiedniej cyrkulacji powietrza maska jest bezpieczna dla naszego zdrowia.

Profilowana przyłbica z bawełny
Przyłbice bawełniane COSMOS

Dlaczego w styczniu decydujemy się na zastrzeżenie wzorów w EUIPO.

Jeszcze raz:
Naszym autorskim pomysłem była produkcja Masek Profilowanych Sportowych COSMOS. Po prawie rocznym doświadczeniu przy produkcji Masek jako pierwsi na Świecie tworzymy produkt o nazwie roboczej Przyłbica Bawełniana COSMOS. Jako pierwsi na Świecie konstrukcyjnie zamykamy wylot wydychanego powietrza do góry, dzięki czemu wydychane powietrze wylatuje dołem.
Dzięki zastosowaniu tej konstrukcji w Masce nie wysuszamy gałek ocznych oraz wydychane przez nas bakterie nie osiadają na gałkach ocznych.
O to jest pytanie: Czy POLSKA Firma skonstruowała i wyprodukowała najlepszą Maskę na Świecie, która ze względu na swoje właściwości medyczne jest bezpieczna dla naszego zdrowia, oraz wygodna i praktyczna w noszeniu?

Te produkty są naszym własnym rozwiązaniem konstrukcyjnym, nową myślą technologiczną, dlatego zdecydowaliśmy się zastrzec w EUIPO wzór Maski Sportowej Profilowanej COSMOS, wzór Przyłbicy Bawełnianej COSMOS oraz nazwę Przyłbica Bawełniana jako wzory i nazwy zastrzeżone.

Maski profilowane z flagami

1) Czy Maski źle wyprofilowane są szkodliwe dla zdrowia?
2) Dlaczego zalecamy dezynfekcje masek po konsultacji z lekarzem?
3) Czy Świat w tym Polska ma problemy ekologiczne z maskami i co możemy z tym zrobić?
4) Maski wielorazowego użytku czy maski jednorazowe? Zdrowie czy ekologia? Czy możemy to pogodzić?

Powyżej napisałem, że nikt na Świecie nie analizował rynku Masek. Prawdopodobnie Firmy uważały, że przez kilkadziesiąt lat już wszystko, co możliwe w konstrukcji Masek zostało zrobione. Ponadto jak pisałem Maski nosimy już ponad rok i prawdopodobnie będziemy je nosić z różnym nasileniem jeszcze dość długo. Źle wyprofilowane Maski są szkodliwe dla zdrowia. Zła konstrukcja Maski powoduje, że wydychane powietrze wydostaje się górą maski co jest przyczyną wysuszania gałek ocznych oraz wprowadzeniem bakterii do oczu. Ich wady konstrukcyjne sprawiają, że spadają z twarzy a gumki bardzo mocno uciskają uszy. Można to znieść, ale po co się męczyć. My sprostaliśmy zadaniu – Nasze Maski są praktyczne i wygodne.

Dlaczego zalecamy DEZYNFEKCJE MASEK płynem do dezynfekcji rąk po konsultacji z lekarzem?

Nie ma czegoś takiego jak Maska wielorazowa, ponieważ każda Maska jest jednorazowa i po każdym użyciu powinna być UTYLIZOWANA. Jeżeli tego nie robimy to powinniśmy każdą Maskę DEZYNFEKOWAĆ. Jeżeli po zdjęciu Maski jej nie DEZYNFEKUJEMY stwarzamy świetne warunki do rozwijania się bakterii na Masce, którą ponownie zakładamy. Poprzez wydech powietrza wydychamy na Maskę od strony wewnętrznej różnego rodzaju bakterie oraz od strony zewnętrznej jest też możliwość osadzania się różnego rodzaju bakterii. Nasz wydech, który nawilża Maskę od środka, wilgotność powietrza, temperatura naszego ciała, jak również zbliżające się lato powodują, że bakterie na Masce mają królewskie życie. Dlatego jeszcze raz namawiamy do DEZYNFEKCJI MASKI po skonsultowaniu z lekarzem jakich mamy środków używać, aby nie były szkodliwe dla Naszego zdrowia.

dezynfekcja maski profilowanej

Bardziej ekonomicznie i ekologicznie opłaca się nosić Maski wielokrotnego użytku niż Maski jednorazowe, bo jak mówi sama nazwa Maska jednorazowa praktycznie powinna być wymieniana (utylizowana) po każdym użyciu. Licząc, że przeciętnie w Polsce obowiązek noszenia Maski ma 20 milionów obywateli możliwe, że trzeba by było utylizować około 100 milionów Masek dziennie, w skali Świata są to olbrzymie ilości. Maskę wielokrotnego użytku można nosić minimum jeden miesiąc lub dłużej zachowując higienę Maski przy jej noszeniu. Należy po każdym zdjęciu ją DEZYNFEKOWAĆ oczywiście po konsultacji z lekarzem, który nam doradzi jakich środków mamy używać, aby nie były szkodliwe dla naszego zdrowia. Maskę wielorazową należy prać w temperaturze 60°C.
Sami Państwo wyliczcie korzyści ekonomiczne między Maskami jednorazowymi a Maskami wielokrotnego użytku, które nosimy każdego dnia kilkakrotnie.
Zadbajmy o ekologię Polski i Świata.

DYSTANS – DEZYNFEKCJA – MASECZKA

DLACZEGO DYSTANS – Jeżeli, możemy zachować odległość miedzy ludźmi do 3 metrów jest ok. Jeżeli widzimy w autobusie czy w tramwaju dużo osób, zaczekajmy na następny autobus czy tramwaj. Tam, gdzie widzimy duże skupisko ludzi sklep, kawiarnia itd., unikajmy tych miejsc, lepiej być rozważnym przed niż po. Uważajmy na siebie.

zachowanie dystansu społecznego

DLACZEGO DEZYNFEKCJA – starajmy się często myć ręce i jeżeli mamy taką możliwość, powinniśmy nosić ze sobą płyn do dezynfekcji rąk oraz Maski (Dlaczego? Zostało to opisane powyżej w tekście. Dlaczego dezynfekcja rąk oraz noszenie maski? Zostało to również opisane powyżej w tekście).

Dezynfekcja rąk

DLACZEGO MASECZKA – jeżeli jesteśmy chorzy to nie zarażamy innych nosząc Maskę a jeżeli jesteśmy zdrowi unikamy zarażenia się. Najbardziej jesteśmy narażeni na zakażenie się poprzez usta, nos oraz oczy. Każdy z nas ma odruch wycierania ust czy nosa ręką. Jeżeli chodzimy w masce, wtedy dotykamy ręką maskę, a nie ust czy nosa. Dlatego potrzebujemy często dezynfekować ręce, aby nie przenosić zarazków na maskę (zalecamy dezynfekcje masek po konsultacji z lekarzem opis powyżej). Wychodząc z domu mamy narażone ręce na przenoszenie zarazków, ponieważ rękoma dotykamy wszystkiego – klamek, poręczy, różnych produktów w sklepie itp., dlatego, jeżeli bezwarunkowo chcemy dotknąć ust czy nosa chroni nas przed tym Maska. Dlatego dbajmy o dezynfekcje rąk i nośmy Maski.

Jedyny produkt w Europie – Maska o nazwie Przyłbica Bawełniana.

Szczepienia przeciw Covid-19 Tak – Nie – Na pewno Tak

Maski ochronne

Źródło artykuł z WP

Artykuł na WP nie był inspirowany przez Moją Firmę powstał nie zależnie ale potwierdza tezy jakie zawarliśmy w naszym artykule przed 6 miesięcy że będzie problem co do jakości Masek jak również wpływ Masek na chorobę oczu. Artykuł WP : https://portal.abczdrowie.pl/nawracajace-podraznienie-spojowki-oka-zdaniem-okulistow-jest-spowodowane-noszeniem-maseczek

Autor artykułu: Andrzej Sukiennik, Współpraca: Agnieszka Szczęsna

Tagi: #maskiprofilowaneCOSMOS #przybicebawełnianeCOSMOS #maskaczarna #przyłbicaczarna #maseczki #przyłbice #maski #maseczkiochronne #przyłbicezbawełny #dezynfekcjarak #dezynfekcjamaseczki #maseczkibawelniane #maskizbawełny #maseczkizfiltrem #maskazjonamisrebra #przylbicazjonamisrebra #przyłbicazfiltrem #maskawielorazowa #maskaochronna maseczkibawełnianezfiltrem #przyłbicebawełnianezfiltrem #maskiprofilowanedamskie #maskiprofilowanemęskie #maseczkidziecięce #maskibawełniane #przyłbicebawełniane #odzieżdamska #dresydamskie #sukienkidamskie #szaledamskie #żakietydamskie #spódnicedamskie #spodniedamskie #marynarkidamskie #chustydamskie #szortydamskie #sukienkizkoronki #sukienkimaxi #sukienkinawesele #zdrowie #sukienka #szaldamski #sukienkikoronkowe #sukienkichabrowe #sukienkiczerwone #sukienkiczarne #sukienkibawełniane #sukienkihiszpanki #sukienkitrapezowe #sukienkirozkloszowane #kurtkidamskie #płaszczezalpaki #kombinezonydamskie #kardigandamski #płaszczedamskie #kurtkiramoneski #bodydamskie #sukienkiwkwiaty #swetrydamskie #kominymęskie #torebkidamskie #zakietyskorzane #koszuledamskie #maskabawełnianaprofilowana #maskaochronnazfiltrem #maskizjonamisrebra #przyłbiceochronne #przyłbicebawełniane #przyłbicawielorazowa #przyłbicadamska #przyłbicamęska #maskawielorazowaznadrukiem #przyłbicebawełnianeznadrukiem #przyłbicadziecięca #maskadamskazbawełny #maseczkibawełniane #maskawielokrotnegoużytku #przyłbicaochronnazbawełny #przyłbicadamskaznadrukiem #maskawielorazowajonysrebra #maseczkidystansdezynfekcja #maseczkaprofilowanedziecieca #maseczkaprofilowanazfiltrem #przyłbicabawełnianadziecięca #ochronnamaskazbawełny #wielorazowemaseczkiochronne #maskadziecięcanadruk #maskawewzór #maskazjonamisrebradziecięca #maskaprofilowanadladziecka #przyłbicabawełnianadamska #męskaprzyłbicaochronna #maskabawełnianazgrafiką #przyłbicabawełnianazflagą #maskaprofilowanazflagą #damskaprzyłbicaochronnanatwarz #maseczkadladziecka #maskaochronnazfiltrem #maskawielorazowazfiltrem #przyłbicadamskawewzory

Podobne wpisy

WARTO WIEDZIEĆ
WARTO WIEDZIEĆ

Firma „COSMOS” jako pierwsza na Świecie zaprojektowała innowacyjną konstrukcje maski. Konstrukcja (wzór maski) został opatentowany w Urzędzie...