Sukienka pensjonarka CMK424 czarna

CMK424 czarna

Nowy

139,99 zł w tym VAT

139,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

48

(4XL)

50

(5XL)

Długość całkowita (A)909192939495
Zalecany obwód w biuście (B)91-9495-9899-102103-106107-110111-114
Zalecany obwód  w talii (C)73-7677-8081-8586-9091-9495-98
Zalecany obwód  w biodrach (D)99-102103-106107-110111-114115-118119-122
Długość rękawa od ramienia (F)676869707172
Długość rękawa od pachy (G)454647484950


  • Sukienka pensjonarka mini CMK424 granatowa
  • Sukienka pensjonarka mini CMK424 szara

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Stylowa i elegancka sukienka pensjonarka w kolorze czarnym z białym kołnierzykiem. Sukienka ołówkowa, dopasowuje się do każdej figury. Zapinana na kryty suwak, posiada białe mankiety z czarną tasiemką. Kołnierzyk i mankiety można odpiąć. Sukienka na eleganckie wyjścia. Sprawdzi się także w mniej oficjalnych stylizacjach.

Skład: 95% poliester, 5% elastan


  • Sukienka pensjonarka mini CMK424 granatowa
  • Sukienka pensjonarka mini CMK424 szara
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka pensjonarka CMK424 czarna

    Sukienka pensjonarka CMK424 czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka pensjonarka CMK424 czarna

    Sukienka pensjonarka CMK424 czarna

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: