Sukienka ołówkowa mini CM528 chabrowa

CM528 chabrowa

Nowy

149,99 zł w tym VAT

149,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

Długość całkowita (A)93949596
Zalecany obwód w biuście (B)91-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód  w talii (C)73-7677-8081-8586-90
Zalecany obwód  w biodrach (D)99-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)40414243
Długość rękawa od pachy (G)28293031


  • Sukienka ołówkowa mini CM528 czarna
  • Sukienka ołówkowa mini CM528 granatowa
  • Sukienka ołówkowa mini CM528 szara

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka damska. Sukienka w całości wykonana z koronki, posiada podszewkę w tym samym kolorze. Sukienka z 3/4 rękawem, zapinana na suwak. Na plecach delikatne wycięcie w kształcie litery V. Wykonana z najwyższej jakości tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Najnowsze wzory sezonu!

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Szal dwukolorowy futro CMS37 szary


  • Sukienka ołówkowa mini CM528 czarna
  • Sukienka ołówkowa mini CM528 granatowa
  • Sukienka ołówkowa mini CM528 szara
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka ołówkowa mini CM528 chabrowa

    Sukienka ołówkowa mini CM528 chabrowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka ołówkowa mini CM528 chabrowa

    Sukienka ołówkowa mini CM528 chabrowa

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: