Żakiet elegancki damski CMK621 pudrowy róż

CMK621 pudrowy róż

Nowy

109,99 zł w tym VAT

109,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar363840424446
Długość całkowita (A)434445464748
Długość rękawa od ramienia (F)424344454647
Długość rękawa od pachy (G)244647484950
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106
Szerokość na dole (obwód) (D)929394959697

Polski dystrybutor Firma COSMOS.Produkt Polski.

Żakiet damski z rękawem 3/4. Marynarka niezwykle modna i stylowa. Idealna do pracy, na randkę, na miasto, na wesele czy inne specjalne okazje. Sama możesz zadecydować, czy założysz ją do jeansów, wzorzystych spodni, spódnicy, czy też sukienki. Dzięki klasycznemu fasonowi, marynarka pasuje do wielu stylizacji. Poczuj się elegancko i stylowo- postaw na żakiet elegancki damski!

Skład: 95% poliester, 5% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Żakiet elegancki damski CMK621 pudrowy róż

    Żakiet elegancki damski CMK621 pudrowy róż

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Żakiet elegancki damski CMK621 pudrowy róż

    Żakiet elegancki damski CMK621 pudrowy róż

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: