Żakiet skórzany bolerko CMK482 czerwony

CMK482 czerwony

Nowy

79,99 zł w tym VAT

79,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar343638404244
Długość całkowita (A)404142434445
Długość rękawa od ramienia (B)505152535455
Długość rękawa od pachy (C)464748495051
Zalecany obwód w biuście (D)79-8283-8687-9091-9495-9899-102
Szerokość na dole (E)697072747576

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt Polski.

Minimalistyczny, elegancki żakiet damski w kolorze czerwonym. Modny żakiet bez zapięcia- bolerko. Rękawy 3/4. Żakiet wykonany z wysokiej jakości eko skóry na satynowej podszewce. Świetnie sprawdzi się w zestawieniu z rozkloszowaną, jak i ołówkową sukienką. Stanie się uniwersalnym, a zarazem modnym dodatkiem do Twoich stylizacji- niezastąpiony element podczas eleganckich, specjalnych okazji. Idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni do sukienek, spódnic, spodni.Koniecznie musi się znaleźć w Twojej szafie!

Skład: 70% wiskoza, 30% bawełna

Sukienka dostępna jest w kategorii sukienki wizytowe.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Żakiet skórzany bolerko CMK482 czerwony

    Żakiet skórzany bolerko CMK482 czerwony

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Żakiet skórzany bolerko CMK482 czerwony

    Żakiet skórzany bolerko CMK482 czerwony

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: