Sukienka damska w kwiaty dekolt różowa

CM140 różowa

Nowy

69,99 zł w tym VAT

69,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

48

(4XL)

50

(5XL)

52

(6XL)

54

(7XL)

Długość całkowita (A)105106107108109110111
Zalecany obwód w biuście (B)95-9899-102103-106107-110111-114115-118119-122
Zalecany obwód w talii (C)77-8081-8485-8889-9293-9697-100101-104
Zalecany obwód w biodrach (D)103-106107-110111-114115-118119-122123-126127-130
Długość rękawa od ramienia (F)23242526272829
Długość rękawa od pachy (G)11121314151617


  • Sukienka modna w kwiaty dekolt różowa
  • Sukienka modna w kwiaty dekolt niebieska
  • Sukienka modna w kwiaty dekolt puder

  • Sukienka modna w kwiaty dekolt różowa
  • Sukienka modna w kwiaty dekolt niebieska
  • Sukienka modna w kwiaty dekolt puder
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka damska w kwiaty dekolt różowa

    Sukienka damska w kwiaty dekolt różowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Alicja

    Moje oczekiwania zostały spełnione :D

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka damska w kwiaty dekolt różowa

    Sukienka damska w kwiaty dekolt różowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: