Sukienka dopasowana mini welur czerwona

CM599 czerwona

Nowość

89,99 zł w tym VAT

89,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)85868788
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)49505152

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka welurowa mini z długim rękawem. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Najnowsze wzory sezonu!

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka dopasowana mini welur czerwona

    Sukienka dopasowana mini welur czerwona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Barbara z Otwocka

    Sukienki są dobrze i starannie uszyte z dobrych gatunkowo materiału.

    Oceń 

    Danuta z Łochowa

    Materiał łatwy w użytkowaniu , ładny krój.

    Oceń 

    Iwona z Piaseczna

    Sukienka ładnie leży, maskuje niedoskonałości. Materiał przyjemny nie gniecie się.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka dopasowana mini welur czerwona

    Sukienka dopasowana mini welur czerwona

    Napisz opinię