Kombinezon koronka cekiny CMK861 czarny

CMK861 czarny

Nowy

239,99 zł w tym VAT

239,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

Długość całkowita (A)141142143144
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)62636465
Długość rękawa od pachy (G)48495051

Polski Dystrybutor Odzieży Firma Cosmos. Produkt polski.

Kombinezon wizytowy damski.  Kombinezon ozdobiony pięknymi cekinami, które dodają niepowtarzalnego uroku. Górna część stroju wykonana z prześwitującego materiału. Kombinezon zapinany z tyłu na kryty suwak. Kombinezony wracają do mody i stają się hitem wśród miłośniczek elegancji i stylu. Kombinezon to świetne rozwiązanie na bal, wesele czy do pracy. To również idealna alternatywa dla sukienek.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Kombinezon koronka cekiny CMK861 czarny

    Kombinezon koronka cekiny CMK861 czarny

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Kombinezon koronka cekiny CMK861 czarny

    Kombinezon koronka cekiny CMK861 czarny

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: