Marynarka damska żakiet CMK527 granatowa

CMK527 granatowa

Nowość

169,99 zł

99,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-70,00 zł

99,99 zł
w tym VAT

169,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar3638404244464850
Długość całkowita (A)6465666768697071
Długość rękawa od ramienia (F)6869707172737475
Długość rękawa od pachy (G)4546474849505152
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106107-110111-114
Szerokość na dole (D)9293949596979899

Kolekcja Firmy COSMOS.Produkt Polski.

Marynarka damska w kolorze granatowym. Marynarka zapinana na jeden guzik. Z przodu posiada imitacje kieszeni. Żakiet posiada podszewkę. Bardzo elegancka i stylowa, wykonana z miłego materiału. Pasuje zarówno do spodni, jak i spódnic.

Koszula dostępna w kategorii "Koszule"

Spodnie dostępne w kategorii "Spodnie"

Skład: 100% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Marynarka damska żakiet CMK527 granatowa

    Marynarka damska żakiet CMK527 granatowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Marynarka damska żakiet CMK527 granatowa

    Marynarka damska żakiet CMK527 granatowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: