Marynarka z ozdobną nitką CMK528 ecru

CMK528 ecru

Nowość

169,99 zł

99,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-70,00 zł

99,99 zł
w tym VAT

169,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar3638404244464850
Długość całkowita (A)6061626364656667
Długość rękawa od ramienia (F)6364656667686970
Długość rękawa od pachy (G)3839404142434445
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106107-110111-114
Szerokość na dole (D)9091929394959697


  • Marynarka z ozdobną nicią CMK528 granatowa

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt Polski.

Marynarka damska w kolorze ecru. Zapinana na jeden guzik. Marynarka posiada także ozdobną nitkę wzdłuż klap oraz wywijane rękawy. Z przodu posiada imitacje kieszeni i podszewkę. Bardzo elegancka i stylowa, wykonana z miłego materiału. Pasuje zarówno do spodni, jak i spódnic.

Koszula dostępna w kategorii "Koszule"

Spodnie dostępne w kategorii "Spodnie"

Skład: 70% wiskoza, 30% poliester


  • Marynarka z ozdobną nicią CMK528 granatowa
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Marynarka z ozdobną nitką CMK528 ecru

    Marynarka z ozdobną nitką CMK528 ecru

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Marynarka z ozdobną nitką CMK528 ecru

    Marynarka z ozdobną nitką CMK528 ecru

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: