Spodnie modne w kwiaty CM089 białe

CM089 białe

Nowość

89,99 zł

39,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-50,00 zł

39,99 zł
w tym VAT

89,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

Szerokość w pasie (A)77787980
Zalecany obwód w biodrach (B)92-9495-9899-102103-106
Szerokość uda (C)43444546
Szerokość na dole  (D)11121314
Długość od kroku (E)70717273
Długość całkowita (F)90919293

Polski dystrybutor "Cosmos" Produkt polski.

Eleganckie spodnie damskie w kwiecisty wzór. Dopasowane spodnie z gumką w pasie. Posiadają szlufki i dwie kieszenie z tyłu. Pasują do stylizacji codziennych jak i eleganckich. Najmodniejsze wzory tego sezonu!

Skład: 70% wiskoza, 30% poliester

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Spodnie modne w kwiaty CM089 białe

    Spodnie modne w kwiaty CM089 białe

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Spodnie modne w kwiaty CM089 białe

    Spodnie modne w kwiaty CM089 białe

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: