Sukienka bawełniana wiązana granatowa

CM412 granatowa

Nowość

89,99 zł

59,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-30,00 zł

59,99 zł
w tym VAT

89,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarMLXLXXL XXXL
Długość całkowita (A)9495969798
Zalecany obwód w biuście (B)87-9091-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód w talii (C)69-7273-7677-8081-8586-90
Zalecany obwód w biodrach (D)95-9899-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)4950515253
Długość rękawa od pachy (G)3031323334


  • Sukienka bawełniana wiązana CM412 khaki
  • Sukienka bawełniana wiązana CM412 szara

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Fantastyczna bawełniana sukienka. Jest elegancka i niespotykana, wzbudza zachwyt. Każda kobieta poczuje się w niej wyjątkowo. Rękaw 3/4, po bokach dwie kieszonki, w pasie ściągana sznureczkiem.

Skład: 80% bawełna, 20% poliester.


  • Sukienka bawełniana wiązana CM412 khaki
  • Sukienka bawełniana wiązana CM412 szara
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka bawełniana wiązana granatowa

    Sukienka bawełniana wiązana granatowa

    Rozmiary: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL

    Kolory: khaki

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka bawełniana wiązana granatowa

    Sukienka bawełniana wiązana granatowa

    Rozmiary: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL

    Kolory: khaki

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: