Sukienka z kieszonką Military CM357 grafitowa

CM357 grafitowa

Nowy

59,99 zł w tym VAT

59,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)90929496
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)56575859
Długość rękawa od pachy (G)44454647

Kolekcja Firmy "Cosmos". Produkt polski.

Śliczna i niepowtarzalna sukienka dresowa z kieszonką i haftem Military. Sukienka ozdobiona jest u dołu falbanką. Wyprodukowane z bawełny dresowej. Sukienka jest bardzo wygodna, idealna na co dzień i na bardziej eleganckie wyjścia. Ma kobiecy fason. Będziesz się w niej czuła bardzo komfortowo.

Skład: 80% bawełna, 20% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka z kieszonką Military CM357 grafitowa

    Sukienka z kieszonką Military CM357 grafitowa

    Rozmiary: S, M, L, XL

    Kolory: khaki, szara, grafitowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka z kieszonką Military CM357 grafitowa

    Sukienka z kieszonką Military CM357 grafitowa

    Rozmiary: S, M, L, XL

    Kolory: khaki, szara, grafitowa

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: