Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna

CM587 czarna

Nowy

129,99 zł w tym VAT

129,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

XS

(34)

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)8586878889
Zalecany obwód w biuście (B)79-8283-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)62-6566-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)4849505152
Długość rękawa od pachy (G)4041424344


  • Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa
  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czerwona

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Modna ołówkowa sukienka hiszpanka. Sukienka z długim rękawem. Wykonana z elastycznej tkaniny, świetnie dopasowuje się do sylwetki podkreślając kobiecą figurę. Sukienka posiada gumkę przy falbankach umożliwiającą regulację. Idealna na wesele, sylwestra, studniówkę lub inne okoliczności.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Szal dwustronny futro CMS37 brązowy

-Szal panterka z futrem CMS37 szary

-Szal dwustronny futro CMS37 czerwony

-Szal panterka z futrem CMS37 fioletowy

-Szal panterka z futrem CMS37 brązowy

-Szal elegancki z futrem CMS37 grafitowy

-Torebka matowa kokardka CMT55 bordowa

-Torebka elegancka cekiny CMT46 czarna

-Kopertówka damska pasek CMT38 beżowa


  • Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa
  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna

    Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Zuzanna

    Sukienka zgodna ze zdjęciem, zakup odbył się bez żadnych problemów :)

    Oceń 

    Dominika

    Sukienka świetnie podkreśla sylwetkę!

    Oceń 

    Arleta

    Kolor taki sam jak na zdjęciu, sukienka nosi się idealnie :)

    Napisz swoją opinię !

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna

    Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: