Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

CM587 bordowa

Nowy

129,99 zł w tym VAT

129,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

XS

(34)

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)8586878889
Zalecany obwód w biuście (B)79-8283-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)62-6566-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)4849505152
Długość rękawa od pachy (G)4041424344


  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna
  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czerwona

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Modna ołówkowa sukienka hiszpanka. Sukienka z długim rękawem. Wykonana z elastycznej tkaniny, świetnie dopasowuje się do sylwetki podkreślając kobiecą figurę. Sukienka posiada gumkę przy falbankach umożliwiającą regulację. Idealna na wesele, sylwestra, studniówkę lub inne okoliczności.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Szal dwustronny futro CMS37 czerwony

-Szal panterka z futrem CMS37 brązowy


  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna
  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Maja z Broku

    Jestem bardzo zadowolona z zakupu sukienki, miałam problem z dobraniem rozmiaru ale wspólnie z Panią Wiola rozwiązaliśmy problem. Sukienka jest piękna . Serdecznie polecam

    Oceń 

    Natalia z Ludwionowa

    Hiszpanka idealnie dopasowuje się do figury.
    Prosta a zarazem bardzo elegancka.

    Oceń 

    Roksana z Ruchny

    Kolor taki sam jak na zdjęciu, sukienka nosi się idealnie.

    Oceń 

    Arleta z Sadownego

    Piękna sukienka, wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu. Materiał przyjemny w dotyku.

    Napisz swoją opinię !

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: