Sukienka trapezowa mini CM532 czarna

CM532 czarna

Nowy

79,99 zł w tym VAT

79,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w talii (C)66-6970-7374-7778-81
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9596-99100-103104-107
Długość rękawa od ramienia (F)57585960
Długość rękawa od pachy (G)40414243


  • Sukienka trapezowa mini CM532 bordowa
  • Sukienka trapezowa mini CM532 czerwona
  • Sukienka trapezowa mini CM532 szara

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Sukienka trapezowa mini. Sukienka z długim rękawem. Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Luźny krój sprawia, że sukienka prezentuje się znakomicie na każdym typie sylwetki. Świetnie sprawdzi się jako sukienka na Sylwestra, Studniówkę, wesele. Must Have każdej kobiety!

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza


  • Sukienka trapezowa mini CM532 bordowa
  • Sukienka trapezowa mini CM532 czerwona
  • Sukienka trapezowa mini CM532 szara
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka trapezowa mini CM532 czarna

    Sukienka trapezowa mini CM532 czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka trapezowa mini CM532 czarna

    Sukienka trapezowa mini CM532 czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: