Sukienka ołówkowa midi CM505 chabrowa

CM505 chabrowa

Nowy

99,99 zł
w tym VAT

Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXLXXL
Długość całkowita (A)101102103104105
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)3637383940
Długość rękawa od pachy (G)2829303132

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka ołówkowa midi CM505 chabrowa

    Sukienka ołówkowa midi CM505 chabrowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka i kobieca ołówkowa sukienka midi z ozdobnie wyciętym dekoltem. Sukienka wykonana jest z elastycznej, rozciągliwej tkaniny. Idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając kobiece kształty.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

99,99 zł w tym VAT


  • Sukienka ołówkowa koronka CMK227 czarna
  • Sukienka ołówkowa koronka CMK227 czarna
  • Sukienka ołówkowa
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

więcej informacji

Polecamy z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: