Sukienka ołówkowa kołnierzyk CM511 czarna

CM511 czarna

Nowy

79,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)49505152

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka ołówkowa kołnierzyk CM511 czarna

    Sukienka ołówkowa kołnierzyk CM511 czarna

    Rozmiary: Uniwersalny

    Kolory: czarny, szary, grafitowy, czerwony

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka ołówkowa sukienka z białym kołnierzykiem. Sukienka zapinana jest na suwak kryty. Idealna na każdą okazję. Ma bardzo kobiecy fason, idealnie pasuje do każdej sylwetki oraz zapewnia doskonały wygląd.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

79,99 zł w tym VAT

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: