Sukienka ołówkowa midi CMK325 bordowa

CMK325 bordowa

Nowy

84,99 zł w tym VAT

84,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXLXXLXXXL
Długość całkowita (A)939495969798
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-8586-90
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)414243444546
Długość rękawa od pachy (G)252627282930

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka ołówkowa midi CMK325 bordowa

    Sukienka ołówkowa midi CMK325 bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka, klasyczna ołówkowa sukienka midi. Wykonana z elastycznej tkaniny, świetnie dopasowuje się do sylwetki podkreślając kobiecą figurę. Sukienka posiada rozporek i rękaw 3/4. Idealna do pracy, spotkanie ze znajomymi lub inne okoliczności.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: