Sukienka pensjonarka CMK424 granatowa

CMK424 granatowa

Nowy

139,99 zł w tym VAT

139,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar363840424446
Długość całkowita (A)888990919293
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-8485-88
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)656667686970
Długość rękawa od pachy (G)434445464748

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka pensjonarka CMK424 granatowa

    Sukienka pensjonarka CMK424 granatowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Stylowa i elegancka sukienka pensjonarka w kolorze granatowym z białym kołnierzykiem. Sukienka ołówkowa, dopasowuje się do każdej figury. Zapinana na kryty suwak, posiada białe mankiety z granatową tasiemką. Kołnierzyk i mankiety można odpiąć. Sukienka na eleganckie wyjścia. Sprawdzi się także w mniej oficjalnych stylizacjach.

Skład: 95% poliester, 5% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: