Sukienka dopasowa CMK456 ecru

CMK456 ecru z różem

Nowy

249,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar36384042444648
Długość całkowita (A)89899090919192
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106107-111
Zalecany obwód  w talii (C)63-6566-6869-7172-7475-7778-8081-83
Zalecany obwód  w biodrach (D)91-9495-9899-102103-106107-110111-114115-119
Długość rękawa od ramienia (F)13131414151516
Długość rękawa od pachy (G)-------

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka dopasowa CMK456 ecru

    Sukienka dopasowa CMK456 ecru

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firmy COSMOS.

Sukienka damska w kolorze ecru z różowymi pasami. Dopasowana sukienka mini z krótkim rękawkiem. Zapinana na kryty suwak. Na sukience delikatne, złote kropki, które dodają jeszcze więcej uroku. Idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki zapewniając doskonały wygląd.

Skład: 93% poliester, 6% elastan, 1% sekyny

Żakiet jest dostępny w kategorii Żakiety

249,99 zł w tym VAT


  • Sukienka dopasowana damska CMK456 ecru
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: