Sukienka mini z falbankami CMK512 chabrowa

CMK512 chabrowa

Nowy

139,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
Tabela
rozmiarów
Rozmiar36384042
Długość całkowita z przodu  (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od szyi  (F)15161718
Długość rękawa od pachy (G)----

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka mini z falbankami CMK512 chabrowa

    Sukienka mini z falbankami CMK512 chabrowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firma COSMOS. Produkt polski.

Sukienka mini w kolorze chabrowym. Sukienka o kroju trapezowym z modnymi, ozdobnymi falbankami przy rękawach. Zapinana z tyłu na kryty suwak, po bokach posiada kieszenie.

Skład: 63% poliester, 33% rayon, 4% spandex

139,99 zł w tym VAT


  • Sukienka mini z falbankami CMK512 błękitna
  • Sukienka mini z falbankami CMK512 zielona
  • Sukienka mini z falbankami CMK512 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii: