Sukienka trapezowa mini CM532 szara

CM532 szara

Nowy

89,99 zł w tym VAT

89,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w talii (C)66-6970-7374-7778-81
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9596-99100-103104-107
Długość rękawa od ramienia (F)57585960
Długość rękawa od pachy (G)40414243

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Sukienka trapezowa mini. Sukienka z długim rękawem. Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Luźny krój sprawia, że sukienka prezentuje się znakomicie na każdym typie sylwetki. Świetnie sprawdzi się jako sukienka na Sylwestra, Studniówkę, wesele. Must Have każdej kobiety!

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza


  • Sukienka trapezowa mini CM532 czarna
  • Sukienka trapezowa mini CM532 bordowa
  • Sukienka trapezowa mini CM532 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka trapezowa mini CM532 szara

    Sukienka trapezowa mini CM532 szara

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

    Polecamy z tej kategorii: