Sukienka koronka długi rękaw CMK279 czarna

CMK279 czarna

Nowy

229,99 zł w tym VAT

229,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarXSSML
Długość całkowita (A)88899091
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w talii(C)63-6566-6869-7273-76
Zalecany obwód w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102
Długość rękawa od ramienia (F)55565758
Długość rękawa od pachy (G)42434445

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka i kobieca ołówkowa sukienka wykonana w całości z koronki z długim rękawem. Sukienka posiada ozdobny dekolt oraz pod koronką nieprześwitujący materiał. Idealna na wesele, studniówkę, sylwestra i inne uroczystości.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza


  • Sukienka koronka długi rękaw CMK279 granatowa
  • Sukienka koronka długi rękaw CMK279 bordowa
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka koronka długi rękaw CMK279 czarna

    Sukienka koronka długi rękaw CMK279 czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: