Sukienka ołówkowa z koronki CMK332 granatowa

CMK332 granatowa

Nowy

239,99 zł w tym VAT

239,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

Długość całkowita (A)96979899100
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód w pasie (C)65-6869-7273-7677-8081-84
Szerokość w biodrach (D)91-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od wycięcia (F)6162636465
Długość rękawa od pachy (G)4647484950

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka i kobieca ołówkowa sukienka wykonana w całości z koronki. Koronka ozdobiona jest błyszczącymi cekinami. Sukienka subtelnie odkrywa plecy oraz posiada pod koronką nieprześwitujący materiał. Idealna na wesele, studniówkę, sylwestra i inne uroczystości.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza


  • Sukienka ołówkowa z koronki CMK332 czarna
  • Sukienka ołówkowa z koronki CMK332 zielona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka ołówkowa z koronki CMK332 granatowa

    Sukienka ołówkowa z koronki CMK332 granatowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

    Polecamy z tej kategorii: