Sukienka rozkloszowana CMK899 bordowa

CMK899 bordowa

Nowy

229,99 zł w tym VAT

229,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

34

(XS)

36

(S)

38

(M)

40

(L)

Długość całkowita (A)87888990
Zalecany obwód w biuście (B)79-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w pasie (C)61-6465-6869-7273-76
Szerokość w biodrach (D)87-9091-9495-9899-102
Długość rękawa od wycięcia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)44454647

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt Polski

Sukienka rozkloszowana mini. Sukienka z długim rękawem. Góra wykonana z połyskującej siateczki. Dół rozkloszowany, lekko marszczony, dzięki czemu materiał układa się piękny sposób. Sukienka zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Sukienka idealna na sylwestra, bal, studniówkę, czy inną ważną okazję. Jest niezwykle elegancka i stylowa. Będziesz w niej lśniła niczym gwiazda!

Skład: 70% poliester, 25% wiskoza, 5% elastan


  • Sukienka rozkloszowana mini CMK899 czarna
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka rozkloszowana CMK899 bordowa

    Sukienka rozkloszowana CMK899 bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

    Polecamy z tej kategorii: