Sukienka tuba druk w cyfry CM273 niebieska

CM273 niebieska

Nowość

99,99 zł

39,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-60,00 zł

39,99 zł
w tym VAT

99,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od szyi  (F)56575859
Długość rękawa od pachy (G)35363738


  • Sukienka tuba druk w cyfry CM237 żółta
  • Sukienka tuba druk w cyfry CM237 różowa
  • Sukienka tuba druk w cyfry CM237 czarna

Kolekcja Firmy Cosmos. Produkt polski.

Śliczna i niepowtarzalna sukienka - tunika w cyfry. Sukienka ma kobiecy ołówkowy fason. Po bokach dwie kieszenie. Dostępna w modnych wiosennych kolorach. Sukienka jest bardzo wygodna, idealna na co dzień. Będziesz się w niej czuła bardzo komfortowo.

Skład: 70% poliester 30% wiskoza


  • Sukienka tuba druk w cyfry CM237 żółta
  • Sukienka tuba druk w cyfry CM237 różowa
  • Sukienka tuba druk w cyfry CM237 czarna
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka tuba druk w cyfry CM273 niebieska

    Sukienka tuba druk w cyfry CM273 niebieska

    Rozmiary:S,M,L,XL

    Kolory:różowy, żółty, czarny, niebieski

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka tuba druk w cyfry CM273 niebieska

    Sukienka tuba druk w cyfry CM273 niebieska

    Rozmiary:S,M,L,XL

    Kolory:różowy, żółty, czarny, niebieski

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: