Sukienka koktajlowa falbanki błękitna

CMK581 błękitna

Nowość

109,99 zł

79,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-30,00 zł

79,99 zł
w tym VAT

109,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar36384042
Długość całkowita z przodu  (A)84858687
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od szyi  (F)15161718
Długość rękawa od pachy (G)----

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt polski.

Sukienka koktajlowa mini w kolorze błękitnym. Sukienka o kroju trapezowym z modnymi, ozdobnymi falbankami przy rękawach. Zapinana z tyłu na kryty suwak, po bokach posiada kieszenie. Niezwykle modna i kobieca. Wykonana z przyjemnego dla skóry materiału.

Skład: 63% poliester, 33% rayon, 4% spandex

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka koktajlowa falbanki błękitna

    Sukienka koktajlowa falbanki błękitna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Maja

    Sukienka ma bardzo ładny kolor i dobry jakościowo materiał, jest starannie uszyta i wykończona, polecam

    Oceń 

    Julia

    Kupiłam tą sukienkę córce i jest zachwycona
    Polecam!

    Oceń 

    Zuzanna

    Piękna sukienka!! Dokładnie taka jakiej szukałam :)

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka koktajlowa falbanki błękitna

    Sukienka koktajlowa falbanki błękitna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: