Spodnie modne jeans CMK14 niebieskie

CMK14 niebieskie

Nowy

79,99 zł w tym VAT

79,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

Szerokość w pasie (A)62646668
Zalecany obwód w biodrach (B)92-9495-9899-102103-106
Szerokość uda (C)36373839
Szerokość na dole  (D)10111213
Długość od kroku (E)67686970
Długość całkowita (F)92939495

Kolekcja Firmy "Cosmos" Produkt polski.

Modne spodnie damskie z przetarciami. Dopasowane spodnie zapinane na guzik i suwak. Posiadają szlufki, dwie kieszenie po bokach i dwie z tyłu. Zdecydowanie każda kobieta musi je mieć! Najmodniejsze wzory tego sezonu!

Skład: 69% bawełna, 28,5% poliester, 2,5% spandex

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Spodnie modne jeans CMK14 niebieskie

    Spodnie modne jeans CMK14 niebieskie

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Beata z Wołomina

    Przyjemny materiał , dobra jakość i fajny krój! Jestem zadowolona!

    Oceń 

    Daria z Połazia

    Bardzo wygodne, solidny materiał, super się je nosi

    Oceń 

    Zosia z Pasłeka

    Jeansy idealne. Świetnie wykonane. Polecam :)

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Spodnie modne jeans CMK14 niebieskie

    Spodnie modne jeans CMK14 niebieskie

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: