Spodnie z lampasami CMK775 czarne

CMK775 czarne

Nowy

159,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

Szerokość w pasie (A)35363738
Zalecany obwód w biodrach (B)92-9495-9899-102103-106
Szerokość uda (C)21222324
Szerokość na dole  (D)14151617
Długość od kroku (E)70717273
Długość całkowita (F)9899100101

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Spodnie z lampasami CMK775 czarne

    Spodnie z lampasami CMK775 czarne

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Polski Producent Firma COSMOS. Produkt polski.

Eleganckie spodnie dopasowane. Spodnie z lampasami. Zapinane z tyłu na kryty suwak. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Idealne na różne okazje, jak i na co dzień. Świetnie wyglądają z krótkimi topami, swetrami, a także koszulami. Idealnie sprawdzą się jako spodnie na co dzień oraz jako spodnie eleganckie do koszuli. Absolutny Must Have każdej eleganckiej kobiety!

Skład: 95% poliester, 5% elastan

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

- Bluzka z wycięciami dekolt CMK761 czerwona

159,99 zł w tym VAT

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii: