Spodnie rurki eleganckie CMK784 brązowe

CMK784 brązowe

Nowy

149,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

34

(XS)

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

Szerokość w pasie (A)7677787980
Zalecany obwód w biodrach (B)88-9192-9495-9899-102103-106
Szerokość uda (C)4243444546
Szerokość na dole  (D)2627282930
Długość od kroku (E)6970717273
Długość całkowita (F)9192939495

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Spodnie rurki eleganckie CMK784 brązowe

    Spodnie rurki eleganckie CMK784 brązowe

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Polski Producent Firma COSMOS. Produkt polski.

Eleganckie spodnie damskie w kolorze brązowo-złotym. Dopasowane spodnie zapinane na suwak i guzik. Posiadają szlufki, dwie kieszenie po bokach i dwie z tyłu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Idealne na różne okazje, jak i na co dzień. Must Have każdej eleganckiej kobiety!

Skład: 70% wiskoza, 30% poliester


NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Bluzka z golfem cekiny CMK768 bordowa

149,99 zł w tym VAT

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii: