Nowość Sukienka wizytowa maxi z rozporkiem chabrowaZobacz większe

Sukienka wizytowa maxi z rozporkiem chabrowa

CMK436 chabrowa

Nowość

279,99 zł w tym VAT

279,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

   38

  (M)

  40

  (L) 

42

(XL)

44

(XXL)

Długość całkowita od ramienia (A)147148149150151
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)5758596061
Długość rękawa od pachy (G)4344454647

Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka wizytowa maxi z rozporkiem chabrowa

    Sukienka wizytowa maxi z rozporkiem chabrowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka wizytowa maxi z rozporkiem chabrowa

    Sukienka wizytowa maxi z rozporkiem chabrowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: