Sukienka dopasowana mini welur brązowa

CM599 brązowa

Nowość

89,99 zł w tym VAT

89,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)85868788
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)49505152

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka welurowa sukienka mini z długim rękawem. Sukienka w bardzo modny wzór panterki. Dzięki swojemu ołówkowemu fasonowi w doskonały sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka posiada kryty suwak na plecach. Wykonana została z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Ołówkowa sukienka welurowa to doskonały pomysł na stylizację weselną czy klubową. Świetnie sprawdzi się również na co dzień czy w roli stylizacji do pracy.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka dopasowana mini welur brązowa

    Sukienka dopasowana mini welur brązowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Diana

    Bardzo szybka dostawa i cudowna sukienka! Polecam, świetny sklep!

    Oceń 

    Wanda

    Sukienka wygląda zjawiskowo!! Jestem zachwycona, bardzo ładnie dopasowuje się do ciała i jest wygodna!

    Oceń 

    Roksana

    Super wzór! Od dawna szukam sukienki która przyciągnie wzrok :) Polecam!

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka dopasowana mini welur brązowa

    Sukienka dopasowana mini welur brązowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: