Sukienka rozkloszowana mini dekolt beżowa

CMK947 beżowa

Nowość

199,99 zł w tym VAT

199,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

   34

  (XS)

36

(S)

38

(M)

40

(L)

Długość całkowita (A)83848586
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w pasie (C)63-6566-6869-7273-76
Zalecany obwód w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102
Długość rękawa od ramienia (F)51525354
Długość rękawa od pachy (G)43444546

Sukienka elegancka mini w kolorze beżowym w kwiatki. Sukienka damska z długim rękawem, zakończonym gumką. Sukienka rozkloszowana z wyciętym dekoltem w literę V. Zasuwana z tyłu na kryty suwak. Idealnie sprawdzi się jako kreacja na wesele czy inne uroczystości.

Skład: 95% poliester, 5% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka rozkloszowana mini dekolt beżowa

    Sukienka rozkloszowana mini dekolt beżowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka rozkloszowana mini dekolt beżowa

    Sukienka rozkloszowana mini dekolt beżowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: