Sukienka zamszowa CMK127 różowa

CMK127 różowa

Nowy

89,99 zł

69,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-20,00 zł

69,99 zł
w tym VAT

89,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSML XL
Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)24252627
Długość rękawa od pachy (G)12131415


  • Wygodna sukienka

Kolekcja Firma Cosmos. Produkt polski.

Zamszowa sukienka marszczona w talii. Ma bardzo kobiecy fason,  idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając kobiece kształty oraz zapewniając doskonały wygląd oraz wygodę.

Skład: 65% bawełna, 35% poliester


  • Wygodna sukienka
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka zamszowa CMK127 różowa

    Sukienka zamszowa CMK127 różowa

    Rozmiary: S, M, L, XL

    Kolory: koralowy, brązowy, chaber,różowy,seledynowy,szary

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka zamszowa CMK127 różowa

    Sukienka zamszowa CMK127 różowa

    Rozmiary: S, M, L, XL

    Kolory: koralowy, brązowy, chaber,różowy,seledynowy,szary

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: