Sukienka ołówkowa midi CM446 chabrowa

CM446 chabrowa

Nowy

119,99 zł w tym VAT

119,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar36384042444648
Długość całkowita (A)96979899100101102
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106107-111
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-8081-8586-9091-96
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110111-114115-119
Długość rękawa od ramienia  (F)26272829303132
Długość rękawa od pachy (G)11121314151617

Kolekcja Firma COSMOS. Produkt polski.

Zjawiskowa i niepowtarzalna elegancka sukienka. Zapinana z tyłu na zamek. Sukienka z rękawem. Ma bardzo kobiecy fason, idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając kobiece kształty oraz zapewniając doskonały wygląd. Występuje w rewelacyjnych kolorach.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka ołówkowa midi CM446 chabrowa

    Sukienka ołówkowa midi CM446 chabrowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka ołówkowa midi CM446 chabrowa

    Sukienka ołówkowa midi CM446 chabrowa

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: