Sukienka mini z kołnierzykiem chabrowa

CM511 chabrowa

Nowość

89,99 zł w tym VAT

89,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)49505152

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka ołówkowa sukienka z białym kołnierzykiem. Sukienka zapinana jest na suwak kryty. Idealna na każdą okazję. Ma bardzo kobiecy fason, idealnie pasuje do każdej sylwetki oraz zapewnia doskonały wygląd.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka mini z kołnierzykiem chabrowa

    Sukienka mini z kołnierzykiem chabrowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Jolanta

    Sukienka ma bardzo fajny krój i rewelacyjny kolor. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Paczkę otrzymałam już na drugi dzień.

    Oceń 

    Kinga

    Produkt zgodny z opisem. Wykonany z porządnego materiału. Wart polecenia.

    Oceń 

    Agnieszka

    Świetna sukienka. Jestem zachwycona jej kolorem.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka mini z kołnierzykiem chabrowa

    Sukienka mini z kołnierzykiem chabrowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: