Sukienka odkryte ramiona CM531 szara

CM531 szara

Nowy

89,99 zł

39,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-50,00 zł

39,99 zł
w tym VAT

89,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)81828384
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w talii (C)65-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)91-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)38394041
Długość rękawa od pachy (G)34353637

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka przed kolano. Sukienka z długim rękawem i subtelnie odkrytymi ramionami. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając kobiece kształty. Sukienka zapinana z tyłu na kryty suwak. Świetnie sprawdzi się na wszelkie wyjścia a przy tym zapewni wyjątkowy wygląd. Będzie idealnym wyborem jako sukienka na Sylwestra bądź Studniówkę.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka odkryte ramiona CM531 szara

    Sukienka odkryte ramiona CM531 szara

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka odkryte ramiona CM531 szara

    Sukienka odkryte ramiona CM531 szara

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: