Sukienka mini welurowa CMK289 czarna

CMK289 czarna

Nowy

79,99 zł

59,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-20,00 zł

59,99 zł
w tym VAT

79,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

XXL

(44)

Długość całkowita (A)9394959697
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)4142434445
Długość rękawa od pachy (G)2526272829


  • Sukienka mini welurowa CMK289 bordowa
  • Sukienka mini welurowa CMK289 czerwona

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka welurowa z rękawem 3/4. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka posiada z tyłu wycięty rozporek. Wykonana z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Pokochasz jej uniwersalność! Absolutny Must Have w Twojej szafie.


  • Sukienka mini welurowa CMK289 bordowa
  • Sukienka mini welurowa CMK289 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka mini welurowa CMK289 czarna

    Sukienka mini welurowa CMK289 czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka mini welurowa CMK289 czarna

    Sukienka mini welurowa CMK289 czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: