Sukienka dopasowana welurowa czarna

CMK289 czarna

Nowość

79,99 zł

59,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-20,00 zł

59,99 zł
w tym VAT

79,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

XXL

(44)

Długość całkowita (A)9394959697
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)4142434445
Długość rękawa od pachy (G)2526272829

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka welurowa z rękawem 3/4. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka posiada z tyłu wycięty rozporek. Wykonana z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Pokochasz jej uniwersalność! Absolutny Must Have w Twojej szafie.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka dopasowana welurowa czarna

    Sukienka dopasowana welurowa czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Karolina

    Piękna sukienka, bardzo polecam ten sklep! Zawszę znajdę tu coś dla siebie!

    Oceń 

    Barbara

    Sukienka dostarczona w ciągu trzech dni! Jestem zachwycona! Uwielbiam tą sukienkę!

    Oceń 

    Łucja

    Idealna na każdą okazję, elegancka i wygodna :) Polecam!

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka dopasowana welurowa czarna

    Sukienka dopasowana welurowa czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: