Sukienka Mini Welurowa Truthfully Czerwona

CMK289 czerwona

Nowy

79,99 zł

59,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-20,00 zł

59,99 zł
w tym VAT

79,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

XXL

(44)

Długość całkowita (A)9394959697
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)4142434445
Długość rękawa od pachy (G)2526272829


  • Sukienka mini welurowa CMK289 czarna
  • Sukienka mini welurowa CMK289 bordowa

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka welurowa z rękawem 3/4. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka posiada z tyłu wycięty rozporek. Wykonana z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Pokochasz jej uniwersalność! Absolutny Must Have w Twojej szafie.


  • Sukienka mini welurowa CMK289 czarna
  • Sukienka mini welurowa CMK289 bordowa
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka Mini Welurowa Truthfully Czerwona

    Sukienka Mini Welurowa Truthfully Czerwona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Otylia z Kocka

    Bardzo ładna sukienka , kolor dokładnie taki sam jak na zdjęciu , materiał przyjemny w dotyku.

    Oceń 

    Zuzka z Karolewa

    Sukienka z dobrego gatunkowo weluru, nie gniecie się.

    Oceń 

    Zuzka z Karolewa

    Sukienka z dobrego gatunkowo weluru, nie gniecie się.

    Oceń 

    Basia z Pieniek

    Welurowa sukienka! Jest super, świetnie dopasowuje sie do sylwetki.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka Mini Welurowa Truthfully Czerwona

    Sukienka Mini Welurowa Truthfully Czerwona

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: