Sukienka dopasowana welurowa czerwona

CMK289 czerwona

Nowość

129,99 zł

99,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-30,00 zł

99,99 zł
w tym VAT

129,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

XXL

(44)

Długość całkowita (A)9394959697
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)4142434445
Długość rękawa od pachy (G)2526272829


  • Sukienka dopasowana welurowa czarna
  • Sukienka dopasowana welurowa bordowa
  • Sukienka dopasowana welurowa zielona

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka welurowa z rękawem 3/4. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka posiada z tyłu wycięty rozporek. Wykonana z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Pokochasz jej uniwersalność! Absolutny Must Have w Twojej szafie.


  • Sukienka dopasowana welurowa czarna
  • Sukienka dopasowana welurowa bordowa
  • Sukienka dopasowana welurowa zielona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka dopasowana welurowa czerwona

    Sukienka dopasowana welurowa czerwona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Otylia z Kocka

    Bardzo ładna sukienka , kolor dokładnie taki sam jak na zdjęciu , materiał przyjemny w dotyku.

    Oceń 

    Zuzka z Karolewa

    Sukienka z dobrego gatunkowo weluru, nie gniecie się.

    Oceń 

    Zuzka z Karolewa

    Sukienka z dobrego gatunkowo weluru, nie gniecie się.

    Oceń 

    Basia z Pieniek

    Welurowa sukienka! Jest super, świetnie dopasowuje sie do sylwetki.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka dopasowana welurowa czerwona

    Sukienka dopasowana welurowa czerwona

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: