Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

CM587 bordowa

Nowy

129,99 zł w tym VAT

129,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

XS

(34)

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)8586878889
Zalecany obwód w biuście (B)79-8283-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)62-6566-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)4849505152
Długość rękawa od pachy (G)4041424344


  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna
  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czerwona

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Modna ołówkowa sukienka hiszpanka. Sukienka z długim rękawem. Wykonana z elastycznej tkaniny, świetnie dopasowuje się do sylwetki podkreślając kobiecą figurę. Sukienka posiada gumkę przy falbankach umożliwiającą regulację. Idealna na wesele, sylwestra, studniówkę lub inne okoliczności.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Szal dwustronny futro CMS37 czerwony

-Szal panterka z futrem CMS37 brązowy


  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czarna
  • Sukienka hiszpanka midi CM587 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Sukienka hiszpanka midi CM587 bordowa

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: