Sukienka dopasowana mini welur bordowa

CM599 bordowa

Nowość

89,99 zł

59,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-30,00 zł

59,99 zł
w tym VAT

89,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)85868788
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)49505152

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Welurowa sukienka mini z długim rękawem w kolorze bordowym. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka posiada z tyłu kryty suwak. Bordowa sukienka welurowa została wykonana z elastycznej tkaniny. Welurową sukienkę mini wykorzystasz na wiele różnych okazji. Idealne sprawdzi się na wesele, randkę czy Sylwestra. Będzie również dobrym wyborem na rodzinną imprezę czy wyjście do klubu z przyjaciółmi.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka dopasowana mini welur bordowa

    Sukienka dopasowana mini welur bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Monika

    Sukienka idealnie sprawdza się na każdej imprezie :) Bardzo ładnie dopasowana i wygodnie się w niej tańczy! Polecam

    Oceń 

    Adnieszka

    Sukienka jest bardzo miła w dotyku i bardzo dobrze się ją nosi, polecam! Jestem zachwycona

    Oceń 

    Dagmara

    Piękny kolor! Dawno nie widziałam tak ładnej sukienki, polecam!

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka dopasowana mini welur bordowa

    Sukienka dopasowana mini welur bordowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: