Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

CM599 bordowa

Nowy

89,99 zł w tym VAT

89,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)85868788
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)49505152


  • Sukienka modna welur CM599 czerwona

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka welurowa mini z długim rękawem. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Najnowsze wzory sezonu!

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza


  • Sukienka modna welur CM599 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: