Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

CM599 bordowa

Nowy

89,99 zł w tym VAT

89,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)85868788
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)49505152


  • Sukienka modna welur CM599 czerwona

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka welurowa mini z długim rękawem. Sukienka o kroju ołówkowym, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Sukienka zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości elastycznej tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Najnowsze wzory sezonu!

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza


  • Sukienka modna welur CM599 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Sukienka welurowa mini CM599 bordowa

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: