Sukienka modna krótki rękaw chabrowa

CMK229 chabrowa

Nowy

169,99 zł w tym VAT

169,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

48

(4XL)

50

(XL)

Długość całkowita (A)979899100102104106
Zalecany obwód w biuście (B)87-9091-9495-9899-102103-106107-111112-117
Zalecany obwód w talii (C)69-7273-7677-8081-8586-9091-9697-102
Zalecany obwód w biodrach (D)95-9899-102103-106107-110111-114115-119120-124
Długość rękawa od ramienia (F)17181920212223
Długość rękawa od pachy (G)567891011

Skład: 95% poliester 5% elastan 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka modna krótki rękaw chabrowa

    Sukienka modna krótki rękaw chabrowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Dagmara

    Tak jak się spodziewałam po tej firmie-wszystko się zgadza i wszystko pasuje idealnie
    Polecam !!

    Oceń 

    Anita

    Super wzór i świetnie wygląda :)

    Napisz swoją opinię !

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka modna krótki rękaw chabrowa

    Sukienka modna krótki rękaw chabrowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: