Nowy Sukienka modna z krótkim rękawem czerwonaZobacz większe

Sukienka modna krótki rękaw czerwona

CMK229 czerwona

Nowy

169,99 zł w tym VAT

169,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

48

(4XL)

50

(XL)

Długość całkowita (A)979899100102104106
Zalecany obwód w biuście (B)87-9091-9495-9899-102103-106107-111112-117
Zalecany obwód w talii (C)69-7273-7677-8081-8586-9091-9697-102
Zalecany obwód w biodrach (D)95-9899-102103-106107-110111-114115-119120-124
Długość rękawa od ramienia (F)17181920212223
Długość rękawa od pachy (G)567891011

Skład: 95% poliester 5% elastan 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka modna krótki rękaw czerwona

    Sukienka modna krótki rękaw czerwona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Karola

    Piękna sukienka, bardzo dobrze wykonana

    Oceń 

    Jadwiga

    Sukienka jest cudowna świetnie na mnie leży i nie gniecie się
    Polecam

    Oceń 

    Grażyna

    Elegancka i wygodna, z dobrego materiału
    Koleżanki zazdroszczą :)

    Napisz swoją opinię !

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka modna krótki rękaw czerwona

    Sukienka modna krótki rękaw czerwona

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: