Nowy Sukienka modna z krótkim rękawem szaraZobacz większe

Sukienka modna krótki rękaw szara

CMK229 szara

Nowy

169,99 zł w tym VAT

169,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

48

(4XL)

50

(XL)

Długość całkowita (A)979899100102104106
Zalecany obwód w biuście (B)87-9091-9495-9899-102103-106107-111112-117
Zalecany obwód w talii (C)69-7273-7677-8081-8586-9091-9697-102
Zalecany obwód w biodrach (D)95-9899-102103-106107-110111-114115-119120-124
Długość rękawa od ramienia (F)17181920212223
Długość rękawa od pachy (G)567891011

Skład: 95% poliester 5% elastan 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka modna krótki rękaw szara

    Sukienka modna krótki rękaw szara

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka modna krótki rękaw szara

    Sukienka modna krótki rękaw szara

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: