Sukienka welurowa mini dekolt czarna

CM616 czarna

Nowość

129,99 zł w tym VAT

129,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

XXL

(44)

Długość całkowita (A)99100101102103
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)6162636465
Długość rękawa od pachy (G)4849505152

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka welurowa mini dekolt czarna

    Sukienka welurowa mini dekolt czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Amelia

    Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie, zawsze znajduje tu coś dla siebie, mają bardzo szybką dostawę :)

    Oceń 

    Marysia

    Bardzo ładna sukienka! Bardzo dobrze wygląda i świetnie się układa na sylwetce, zdecydowanie udany zakup!

    Oceń 

    Alicja

    Piękna sukienka idealna na każdą okazję, bardzo polecam!

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka welurowa mini dekolt czarna

    Sukienka welurowa mini dekolt czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: