Sukienka welurowa mini dekolt zielona

CM616 zielona

Nowość

199,99 zł

129,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-70,00 zł

129,99 zł
w tym VAT

199,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

XXL

(44)

Długość całkowita (A)99100101102103
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)6162636465
Długość rękawa od pachy (G)4849505152

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka welurowa mini dekolt zielona

    Sukienka welurowa mini dekolt zielona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Wiktoria

    Świetny sklep! Często robię tu zakupy i jestem zachwycona! Bardzo polecam wszystkim

    Oceń 

    Aleksandra

    Sukienka jest wspaniała, nigdy nie miałam takiej i jestem zachwycona!

    Oceń 

    Oliwia

    Cudowny kolor! Sukienka wygląda lepiej niż na zdjęciach :) Bardzo polecam!

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka welurowa mini dekolt zielona

    Sukienka welurowa mini dekolt zielona

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: