Sukienka welurowa mini dekolt bordowa

CM616 bordowa

Nowość

199,99 zł

129,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-70,00 zł

129,99 zł
w tym VAT

199,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

XXL

(44)

Długość całkowita (A)99100101102103
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia (F)6162636465
Długość rękawa od pachy (G)4849505152

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka welurowa mini dekolt bordowa

    Sukienka welurowa mini dekolt bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Anna

    Zakup oceniam bardzo pozytywnie! Sukienka jest cudowna i bardzo chętnie w niej chodzę! Polecam sklep!

    Oceń 

    Natalia

    Sukienka świetnie sprawdza się na każdej imprezie :) bardzo polecam, jestem zachwycona

    Oceń 

    Emilia

    Piękna! Długo takiej szukałam! Wygląda zjawiskowo i bardzo ładnie układa się na sylwetce! Zdecydowanie polecam!

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka welurowa mini dekolt bordowa

    Sukienka welurowa mini dekolt bordowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: