Sukienka wizytowa plisowany dół camel

CMK703 camel

Nowość

139,99 zł w tym VAT

139,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

   S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)104105106107
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)58596061
Długość rękawa od pachy (G)45464748

Sukienka elegancka midi w kolorze camel. Sukienka skórzana z długim rękawem. Posiada wycięty dekolt w literę V. Sukienka rozkloszowana z plisowanym dołem. Posiada w pasie pasek do zapięcia. Idealnie sprawdzi się na każde wyjście.

Skład: 97% poliester, 3% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka wizytowa plisowany dół camel

    Sukienka wizytowa plisowany dół camel

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka wizytowa plisowany dół camel

    Sukienka wizytowa plisowany dół camel

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: