Sukienka damska mini wzór pepitka czarna

CMK704 czarna

Nowość

129,99 zł w tym VAT

129,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

   S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)84858687
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)59606162
Długość rękawa od pachy (G)46474849

Sukienka wizytowa mini w kolorze czarnym wzór pepitka. Sukienka damska z długim rękawem. Sukienka elegancka z rozkloszowanym dołem. Posiada dwie kieszonki na biuście. Zasuwana na suwak. Idealnie sprawdzi się na każde wyjście.

Skład: 76% wiskoza, 17% poliamid, 5% PU, 3% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka damska mini wzór pepitka czarna

    Sukienka damska mini wzór pepitka czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka damska mini wzór pepitka czarna

    Sukienka damska mini wzór pepitka czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: